To już tuż tuż… można powiedzieć, że za momencik, za chwilkę zaczynamy II BMW ŚlęzakTeam Camp. Wiem, że obozów jest dużo ale tym wpisem chciałbym Wam powiedzieć co nas wyróżnia i dlaczego już teraz warto zarezerwować sobie czas na edycję zimową w 2018 roku. Co mi przyświecało aby w ogóle zabierać się za obóz biegowy? Tak naprawdę byłem na kilku obozach zorganizowanych przez różne osoby. Jest to ciekawe doświadczenie. Później będąc na studiach doświadczyłem nawet obozu 3 tygodniowego gdzie przegiąłem cienką granicę miedzy treningiem a regeneracją i zakończyło się to całkowitą porażką jeśli chodzi o formę. To jednak temat na osobny wpis. Osobiście chciałem zrobić obóz bardzo dobry, z bardzo dobrą kadrą i z wieloma partnerami. Myślę że pierwsza edycja była udana, możecie przeczytać komentarze poobozowe, które nie kłamią jak było i co się działo na BMW ŚlęzakTeam Camp

Dodatkowo przy promocji udało się wypisać większość wypowiedzi uczestników. Także na bieżąco takie informacje pojawiały się na moim Facebooku na który wszystkich zapraszam. Jeszcze nie lubicie mojego profilu? To polubcie i zaproście znajomych :)!

Dlaczego BMW

Tak naprawdę chciałem zrobić coś niepowtarzalnego, coś czego nikt nie praktykował. Dzięki uprzejmości BMW Team Długołęka udało się wymyślić autorski obóz z jedynym takim partnerem i z jedyną taką oprawą. Wszystkich, którzy chcą kupić auto czy to nowe czy to używane zapraszam do BMW Team Długołęka, powołajcie się na #ŚlęzakTeam a otrzymacie jedyny takie zniżki i profesjonalną obsługę. Dodatkowo dzięki bogatej flocie możecie iść na jazdę próbną wszystkimi modelami jakie są dostępne w gamie BMW. Cieszę się, że mogę tworzyć coś tak niesamowitego i niepowtarzalnego.

Dla kogo są obozy?

Obozy są dla wszystkich. Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Z taką grupą ktoś kto biega po 6:00/km lub wolniej oraz ten co śmiga po 3:00/km odnajdzie się bez problemu. Dzięki takim trenerom jak Łukasz Pawik, Dorota Silarska i ja jesteśmy wstanie tak dopasować grupy aby każdy odnalazł się nawet podczas najbardziej zagmatwanego treningu. Stała kontrola, kameralne grupy powodują, że jeszcze łatwiej jest nam pracować i zindywidualizować trening. Gdy coś nam doskwiera Łukasz stawia nas na nogi dzięki swoim magicznym rękom, a Dorota rozpisze nawet najbardziej opornym odpowiednią dietę!

Nasi partnerzy

Na drugą edycję udało się pozyskać takich partnerów jak UnderArmour dzięki nim każdy uczestnik będzie biegał w pięknej koszulce ze znaczkiem UA! Dzięki bardzo dobrym materiałom użytym do produkcji tych koszulek odprowadzanie potu podczas nawet najcięższych treningów to żaden problem! Przekonałem się sam o tym! Gdy już się zmęczymy  zregeneruje nas sól od Salco, wszystkich którzy chcą coś kupić zachęcam do użycia kodu rabatowego: „obozslezakteam1” użyjcie i zobaczcie co się wydarzy! Gdy ktoś z nas zgłodnieje posili się masłami orzechowymi i hummusami z Primaviki! Jestem wielkim fanem ich produktów! Kto z Was nie próbował niech je sprawdzi. No i gdy już się dobrze najemy przed i po treningu to w trakcie zjemy doskonałe żele od Squeezy :)! Już kilka razy na nich biegałem i treningi były bardzo udane. Myślę że na obozie każdy się przekona, że warto podczas biegów, maratonów brać właśnie te a nie inne odżywki. Od BMW otrzymujemy auto, śledźcie mój profil, a zobaczycie czym będę jeździł przez 10dni!

Zimowa wersja

Czatujcie, czekajcie na informacje bo już niedługo dowiecie się w jakim terminie zorganizujemy 3 edycję! Myślę że będzie ona jeszcze lepsza niż te które już zorganizowaliśmy. Czekam także na Wasze sugestie czego brakuje u innych aby zrobić to podczas BMW ŚlezakTeam Camp! Jaki termin najbardziej Wam pasuje?Oczywiście obóz odbędzie się w Szklarskiej Porębie w kolebce biegowego świata! Mimo że nie ma tu wysokości 2000 tysięcy metrów nad poziomem to i tak panuje w Szklarskiej takimi mikroklimat, który daje wrażenie właśnie treningu na takiej wysokości! Nie ma co szukać innego miejsca tylko przyjechać właśnie do Szklarskiej Poręby.

Podsumowanie

Jeśli chcesz spędzić niezapomniane chwile w górach, dobrze się bawić, poznać nowych ludzi to musisz jechać na 3 edycję obozu BMW ŚlęzakTeam Camp! Na pewno już niedługo ogłoszę kiedy będzie kolejna edycja i jak będzie wyglądała. Teraz już nie macie szans jechać z nami do Szklarskiej ale od 19.08 obserwujcie mój profil Piotr Ślęzak – życie to bieganie  gdzie będziecie mogli śledzić na żywo nasze poczynania! Lajkujcie, udostępniajcie i komentujcie! Czekam z niecierpliwością na Was!